Menu

Krátké zprávy

MLB: Los Angeles Dodgers podepsali na tři roky za 48 milionů nadhazovače Scotta Kazmira.

MLB: Washington se dohodl se second basemanem Danielem Murphym na roční smlouvě v hodnotě 3 milionů dolarů.

MLB: Daniel Murphy odchází z New Yorku Mets, podepsal na trhu tříletou smlouvu s Washingtonem Nationals v hodnotě 37.5 milionů dolarů.

MLB: Colorado Rockies se dohodli na tříletém prodloužení smlouvy s nadhazovačem Adamem Ottavinem, který si vydělá 10.4 milionů dolarů.

MLB: Los Angeles Dodgers za uplynulou sezonu musí zaplatit daň z luxusu v hodnotě 43.6 milionů dolarů.

MLB: Ryan Vogelsong se vrací do Pittsburghu, kde odehrál šest sezon mezi lety 2001-2006. Nadhazovač se upsal týmu na jeden rok.

MLB: Johnny Cueto by rád hrál za Boston Red Sox. Jeden z nejhodnotnějším baseballistů na trhu s volnými hráči se prostřednictvím agenta takto vyjádřil. Možnost, že bude hrát za Red Sox je po příchodu Davida Priceho minimální.

MLB: Seattle Mariners se dohodli na dvouleté smlouvě s nadhazovačem Stevem Cishekem v hodnotě 10 milionů dolarů.

MLB: Outfielder Michael Cuddyer z New Yorku Mets se rozhodl ukončit svou kariéru a to i přes fakt, že mu zbývá ještě jeden rok ze smlouvy.

MLB: Nadhazovač Tony Sipp se dohodl na tříleté smlouvě s Houstonem v hodnotě 18 milionů dolarů.

MLB: Kansas City Royals doladili tříletou smlouvu v hodnotě 25 milionů s nadhazovačem joakimem Soriou. Soria se vrací do týmu, ve kterém odehrál prvních pět sezon kariéry.

MLB New York Mets začínají posilovat svou soupisku. Po zisku second basemana Neila Walkera z Pittsburghu podepsali tříletou smlouvu na 18.5 milionů se spojkou Asdrubalem Cabrerou.

MLB: Dle posledních informací nabídli Baltimore Orioles Chrisu Davisovi sedmiletou smlouvu na 150 milionů. Zkušený hráč na první metě prozatím vyčkává, co trh ještě nabídne.

MLB: Atlanta Braves získala na dva roky dvojku na pozici catchera v podobě A.J. Pierzynskiho, který se upsal na dané období za 5.3 mil. dolarů.

MLB: Los Angeles Dodgers se snaží vyplnit díru po odchodu Zacka Greinkeho a přivedli na tři roky pravorukého Hisashiho Iwakumu, který v minulé sezoně hrál za Seattle.

MLB: Kansas City Royals finalizují dohodu na 3 roky za 25 milionů dolarů s relieverem Joakimem Soriou.

MLB: Darren O'Day se vrací do Baltimoru. Volný hráč podepsal s Orioles čtyřletou smlouvu v hodnotě 36 milionů.

MLB: San Francisco Giants získalo na pět let pravorukého nadhazovače Jeffa Samardziju, který se Giants upsal za 90 milionů dolarů.

MLB: Detroit Tigers pokračují v posilování pozic na kopečku. Do týmu přivedli Mikea Pelfreyho, který se upsal na dva roky za 16 milionů.

MLB: Cena Bena Zobrista na trhu s volnými hráči roste. Podle posledních informací by mohl dostat 60 milionů na 4 roky. Se zájmem dalších týmů se však dá očekávat i další nárůst finančních podmínek.