Menu

Drama mezi A's a O's bylo rozluštěno až v 11. směně

| |
Vyrovnané drama v Baltimoru strhli na svoji stranu Athletics / youtube

V noci na dnešek byli diváci v Oriole Parku svědky velmi vyrovnaného měření sil mezi domácími a hosty z Oaklandu. Večer se protáhl až na 11 inningů.

Hosté začali velmi zhurta. Třetí pálkař utkání, Josh Donaldson, odpálil za plot a osmý, Derek Norris, tatkéž. A's se tak brzo ujali vedení 2:0. Ještě v téže směně však domácí snižovali, když se do nadhozu opřel Schoop a Hardy doběhl.

Emoce trochu zavřely v dohrávce trojky, když Donaldson u třetí mety outuje dotykem Machada, kterému se nelíbil především způsob provedení - třetí metař A's praštil rukavicí Machada tak, až ztratil rovnováhu a překulil se na záda. Dugouty i bullpeny se nato vyprázdnily, nicméně žádná pěst vzduchem naštěstí neletěla.

Nicméně skóre se záhy obracelo - ve čtvrté části bylo vyrovnáno - Chris Davis vyslal nechytatelnou dalekonosnou ránu a v páté směně Machado, taktéž solohomerunem, obracel vývoj utkání ve prospěch svého týmu - 3:2 Baltimore.

Šestá, ani sedmá směna body nepřinesla, a tak přišla směna osmá, ve které Athletics srovnali s domácími krok. Po BB Crispa byli další dva pálkaři sice vyoutováni, ale Coco ukradnul dvojku, ze které ho stáhl domů dvoumeťákem k lajně Cespedes.

V devítce měl vítězství Orioles na pálce Delmon Young, ale Hardyho ze dvojky domů nedokázal dotlačit, neboť byl SO. Zápas tak šel do tie-breaku.

Směna desátá: Cespedes nedokázal odpálit na obsazenou jedničku a dvojku, šli tedy na pálku domácí - Markakis byl posunut ulejvkou a Cruz dostal záměrně metu. Jones hned poté singloval do pravého zadního pole, kde ale Brandon Moss neuvěřitelně rychle zpracoval a hodil na domácí a Markakise stihnul! Posledním outem této směny je taktéž out na domácí - Cruz byl chycen, když se pokoušel ukradnout domácí.

Přišla tedy směna jedenáctá: v té pinch-hitter Vogt dokázal nabídnout cestu na domácí metu Jasovi, a tak se hosté dostali do vedení. Domácím v dohrávce stačil k pokračování v zápase pouhý jeden doběh, ale tomu zamezil skvělý Sean Doolittle, který byl vystřídán právě na 11. směnu a třemi strikeouty ukončil drama.

Athletics tak slaví cennou výhru 4:3 a nadále potvrzují skvělou formu ze začátku sezony.Komentáře

Přidejte svůj komentář k článku

 
Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Reklama

sobota, 26.11.2016 20:10 | Články

Get Better Academy chystá mezinárodní juniorský turnaj

Přední česká basketbalová akademie GBA pořádá mezinárodní juniorský turnaj s příznačným názvem YOUNG GUNS GBA Invitational Prague 2016. Utkají se… Číst dál...
středa, 23.11.2016 15:52 | Články

Sprint Cup: Jimmie Johnson poprvé zvítězil v Miami a zajistil si tak titul šampiona, čímž vyrovnal dvě legendy tohoto sportu

Před námi byla opět neděle a to znamenalo, že se pojede další závod série Sprint Cup. Tentokrát byl o mnoho… Číst dál...
středa, 16.11.2016 16:20 | Články

Sprint Cup: Joey Logano zvítězil ve Phoenixu, zatímco nehoda na konci závodu zcela zamotala souboj o postup do Miami

Jezdci série Sprint Cup se pomalu, ale jistě připravují na poslední závod sezóny v Miami. Na programu byl předposlední závod… Číst dál...
zpátky nahoru