Menu

Lardarius Webb by chtěl kariéru dohrát v dresu Ravens

| |

Defensive end či cornerback Lardarius Webb prokazuje, co je to oddanost týmu. Jeho Baltimore Ravens nutně potřebovalo trochu finanční uvolnit a zkušený devětadvacetiletý Webb neváhal a přistoupil na restrukturalizaci své smlouvy a místo původních 12 milionů bude hrát jen za 9.25 mil. dolarů.

Webb, který s Baltimorem vyhrál Super Bowl 2012, má u týmu platnou smlouvu až do konce sezony 2017, zda bude i následně pokračovat v kariéře není momentálně jisté, co však je určitě jisté je fakt, že Webb chce ukončit kariéru právě v dresu Ravens.

usasports logo n
Vtáhneme vás do zákulisí severoamerických sportů (FB, Twitter)

"Mým cílem je skončit jako Raven. Chci v této sezoně dokázat hlavně sobě, že když si mě Ravens ponechali, že to bylo správné rozhodnutí. Ravens kontaktovali mého agenta několik týdnů zpět a společně mluvili a tvrdě pracovali, aby dosáhli určité domluvy. Jsem rád, že se to povedlo," řekl Webb, který v dohledné budoucnosti bude patřit ke klíčovým hráčům týmu.

Baltimore totiž během offseason a trhu s volnými hráči přišel o několik klíčových hráčů včetně Torrey Smithe, Pernella McPheeho a Owena Danielse, kteří změnili působiště. Organizace se také rozhodla vyměnit dlouholetého defensive tackla týmu, Haloti Ngataho, jenž u Ravens hrál od roku 2006, do Detroitu během úvodního dne otevření trhu s volnými agenty.

"K té změně smlouvy, osobně jsem rád, že to týmu finančně pomůže, aby mohl zkusit přivést nové tváře a udělat tým silnější a lepší," pokračoval Webb. "Nebude to snadné, když jsme přišli o Smithe, Ngatu a McPheeho, ale takové věci se stávají každý rok. Věřím Ozziemu Newsomeovi (generální manažer) a zbytku naší organizace, že dělají dobře svou práci a přiloží pár dílečků do skládačky, aby z nás udělali lepší tým," dodal Webb.

V uplynulé sezoně Webb zaznamenal hned 46 tacklů a 1 interception ve 13 odehraných zápasech a v nadcházejícím ročníku, který pro něho bude sedmým v kariéře, bude de facto lídrem secondary Baltimoru. Tým má navíc před sebou jednoznačný cíl, minimálně zopakovat loňský výsledek, kdy se Ravens probojovali do divizního play off po vítězném boji o divokou kartu, což se jim, kromě vítězství v Super Bowlu 2012, povedlo na chlup přesně v posledních čtyřech sezonách od roku 2008 (jednou vyhráli Super Bowl, jednou došli do konferenčního finále a v roce 2013 se nedostali do play off).

Sledujte fanouškovské stránky našeho partnera o Americkém fotbale a buďte ve hře!
americký fotbal


Komentáře

Přidejte svůj komentář k článku

 
Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Reklama

sobota, 26.11.2016 20:10 | Články

Get Better Academy chystá mezinárodní juniorský turnaj

Přední česká basketbalová akademie GBA pořádá mezinárodní juniorský turnaj s příznačným názvem YOUNG GUNS GBA Invitational Prague 2016. Utkají se… Číst dál...
středa, 23.11.2016 15:52 | Články

Sprint Cup: Jimmie Johnson poprvé zvítězil v Miami a zajistil si tak titul šampiona, čímž vyrovnal dvě legendy tohoto sportu

Před námi byla opět neděle a to znamenalo, že se pojede další závod série Sprint Cup. Tentokrát byl o mnoho… Číst dál...
středa, 16.11.2016 16:20 | Články

Sprint Cup: Joey Logano zvítězil ve Phoenixu, zatímco nehoda na konci závodu zcela zamotala souboj o postup do Miami

Jezdci série Sprint Cup se pomalu, ale jistě připravují na poslední závod sezóny v Miami. Na programu byl předposlední závod… Číst dál...
zpátky nahoru