Menu

Bezzubý Jágr si přeje pod stromeček nové. Aspoň neztloustnu, vtipkuje

| |
Jaromír Jágr / Profimedia.cz Jaromír Jágr / Profimedia.cz

Bez zubů, ale spokojený. Jaromír Jágr, který září v dresu Floridy se dočkal naplnění svého vánočního přání, kterým byla výhra nad Ottawou a odchod na vánoční přestávku na vítězné vlně. Zároveň za to ale zaplatil krutou daň a nyní ví, co dalšího by si měl přát pod stromeček.

cesi

Byly to ošklivé obrázky, když Jaromír Jágr skončil během zápasu s Ottawou na ledě a pod ním se objevily stopy krve. Legendární osmašedesátka se bolestí převalila po kluzišti a konečně přišla kýžená pomoc. Nabídnutého ručníku český hokejista využil a snažil se zastavit proud krve, který se mu řinul z úst.

Celá tato situace nastala jen krátce poté, co ho bývalý spoluhráč z Dallasu, Alex Chiasson, velmi nepříjemně zasáhl hokejkou do úst. "Samozřejmě jsem to neudělal schválně. On je legenda téhle soutěže, hraje hokej tak dlouho, takhle ho nechcete vidět, i když jste soupeř," byl vyjevený pětadvacetiletý Kanaďan.

Že se na něho "Džegr" nezlobí však ukázal o několik okamžiků později, kdy se mu Chiasson poblíž střídačky omlouval a Jágr, ještě než odjel do kabiny, poplácal svého protihráče po hlavě.

Jenže není to jen tak, odejít ze zápasu, a Jarda prokázal, nakolik tvrdým a nezlomným hokejistou je. Do utkání se vrátil, Floridě pomohl jednou asistenci a byl hodně aktivní nejen při tvorbě akcí. V prodloužení měl sám obrovskou příležitost, kterou sice neproměnil, ale nakonec se radoval z vítězství svého týmu.

"Ztratil jsem pár zubů, ale zase jsem získal navíc nějakou rychlost, jak jste mohli vidět při úniku v prodloužení," vtipkoval po zápase. "Nechci teď od nikoho slyšet že jsem pomalý, měl jsem breakaway, po deseti letech," řekl Jágr s úsměvem pro FoxSports.

Jágr je na chvíle bez zubů poměrně zvyklý, nestalo se poprvé, kdy by při zápase přišel o pár zubů. Ten první ztratil v prosinci 2001 v dresu Washingtonu, o dva roky pozděi přišel o dva během duelu s Tampou. Peprně okomentoval i situaci, kdy znovu s Tampou v říjnu 2007 přišel o své dva řezáky. "Zítra je Halloween, tak si aspoň nemusím kupovat masku!"

Podstatné však je, že ani po ztrátě čtyř svých zubů neztrácí svůj optimismus a humor, kterým se prezentuje po celou kariéru. Přes sociální sítě už dokonce napsal Santovi, co by si přál pod stromeček. "Drahý Santo, mohl bych k Vánocům dostat nové zuby?" napsal na Twitteru. "S jídlem to teď bude těžké. Ale na druhou stranu, aspoň neztloustnu," dodal.

Jágr je prostě Jágr. I bez svých zubů.Komentáře

Přidejte svůj komentář k článku

 
Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Reklama

sobota, 26.11.2016 20:10 | Články

Get Better Academy chystá mezinárodní juniorský turnaj

Přední česká basketbalová akademie GBA pořádá mezinárodní juniorský turnaj s příznačným názvem YOUNG GUNS GBA Invitational Prague 2016. Utkají se… Číst dál...
středa, 23.11.2016 15:52 | Články

Sprint Cup: Jimmie Johnson poprvé zvítězil v Miami a zajistil si tak titul šampiona, čímž vyrovnal dvě legendy tohoto sportu

Před námi byla opět neděle a to znamenalo, že se pojede další závod série Sprint Cup. Tentokrát byl o mnoho… Číst dál...
středa, 16.11.2016 16:20 | Články

Sprint Cup: Joey Logano zvítězil ve Phoenixu, zatímco nehoda na konci závodu zcela zamotala souboj o postup do Miami

Jezdci série Sprint Cup se pomalu, ale jistě připravují na poslední závod sezóny v Miami. Na programu byl předposlední závod… Číst dál...
zpátky nahoru