Menu

Stamkos na odchodu z Tampy? V žádném případě, ani náhodou, reaguje kapitán týmu

| |
Steven Stamkos / Profimedia.cz Steven Stamkos / Profimedia.cz

Dalo by se říci, že vzduch se v táboře Tampy Bay výrazně pročistil. Jen těžce mohli hráči i fanoušci Lightning přecházet nejrůznější spekulace a informace o tom, že Steven Stamkos chce organizaci opustit. Nechce.

V médiích se stále častěji objevovaly zmínky o tom, že Stamkos chce svůj talent přenést do jiného týmu, ve kterém by se mohl spojit s jinými hvězdami a zabojovat o Stanley Cup. To však konečně sám pětadvacetiletý útočník popřel a rozhodl se prolomit své mlčení, které dávalo prostor pro spekulace.

"Tak, jako jsem vždy říkal, má představa je vyhrát titul zde a toho chci docílit," řekl Stamkos v rozhovoru pro Tampa Bay Times. "Samozřejmě jsme se už v minulé sezoně dostali hodně blízko, a já jsem kapitán tohoto týmu a chci být nadále jeho lídrem."

V poslední době se zejména na Twitteru šířila informace, že se Stamkos rozhodl odejít z jediné organizace, za kterou doposud hrál a měl by se přesunout do Toronta Maple Leafs. To se nyní rozhodl Stamkos popřít a tyto zmínky dementovat.

"V žádném případě. Ani náhodou," reagoval na možný přestup do Toronta. "Lidé říkají zejména, že mají pocit nebo si něco myslí. Ale je tu tolik informací, které jsou falešné. Stejně jako jedna o mých rodičích, kteří se měli přestěhovat do Tampy. A tak to není," řekl Stamkos, který začíná být zvyklý na fámy a polopravdy z jeho života. Dle jeho názoru je to osud profesionálních sportovců, kteří se dostávají velmi často do nejrůznějších spekulativních zmínek, které nemají s realitou nic společného.

O tom, že se po sociálních médiích a v nejrůznějších novinách šíří fámy či falešné informace svědčí i to, že se Stamkos měl stát dle jedné z těchto zpráv křídelním hráčem. "A to je také falešná zpráva," smál se Stamkos.

"To je právě ta věc. Bylo vydáno tolik nejrůznějších článků o Coopovi (trenér Jon Cooper) a o mně. Jak mohou vědět, co se děje za zavřenými dvěřmi? Spousta věcí jsou jen spekulace, hodně je také příběhů, které potřebují něco, aby se zdály důvěryhodné, musí existovat nějaký důvod. Proč se ale v těch zprávách neobjevuje nic konkrétního? Protože o tom nebyla nikdy žádná zmínka," podotýká Stamkos.

Takže fanoušci Tampy Bay mohou být v klidu. Steven Stamkos nehodlá odejít ze svého týmu, ve kterém hodlá podepsat novou smlouvu - i to je důvodem nejrůznějších spekulací, jelikož Stamkos stále nemá nový kontrakt podepsán. "Myslím si, že lidé, co mě znají a jsou blízko k situacím okolo mě a týmu vědí, co je pravda a co není," dodal Stamkos.

Nicméně, jak to tak bývá, dokud nebude mít Stamkos podpis pod novou smlouvou, pak spekulace o jeho budoucnosti a šíření nejrůznějších fám neustane.Komentáře

Přidejte svůj komentář k článku

 
Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Reklama

sobota, 26.11.2016 20:10 | Články

Get Better Academy chystá mezinárodní juniorský turnaj

Přední česká basketbalová akademie GBA pořádá mezinárodní juniorský turnaj s příznačným názvem YOUNG GUNS GBA Invitational Prague 2016. Utkají se… Číst dál...
středa, 23.11.2016 15:52 | Články

Sprint Cup: Jimmie Johnson poprvé zvítězil v Miami a zajistil si tak titul šampiona, čímž vyrovnal dvě legendy tohoto sportu

Před námi byla opět neděle a to znamenalo, že se pojede další závod série Sprint Cup. Tentokrát byl o mnoho… Číst dál...
středa, 16.11.2016 16:20 | Články

Sprint Cup: Joey Logano zvítězil ve Phoenixu, zatímco nehoda na konci závodu zcela zamotala souboj o postup do Miami

Jezdci série Sprint Cup se pomalu, ale jistě připravují na poslední závod sezóny v Miami. Na programu byl předposlední závod… Číst dál...
zpátky nahoru